Informace o produktu
Název Optoma Full HD projektor DH1017 (1080p, 4 200 ANSI, 10 000:1, HDMI, 2x VGA, LAN, 3W speaker, brašna)
Kód 766310
Part No. E1P1D0P11031
Záruka 24 Měsíc(ů)
Výrobce Patro
Ceny
Optoma Full HD projektor DH1017 (1080p, 4 200 ANSI, 10 000:1, HDMI, 2x VGA, LAN, 3W speaker, brašna)
Popis

Udělejte si zářivou projekci

Projektor díky svému FullHD rozlišení, křišťálově čistému a jasnému obrazu je vhodný pro použití v technických oborech, nebo pro lékařské odborné přípravy, kde na detailu obrazu opravdu záleží. To zaručuje technologie DarkChip3™ od společnosti Texas Instruments s ohromujícím 10 000: 1 kontrastním poměrem a světelným tokem 4200 lumenů pro co nejostřejší grafiku a křišťálově čistý text.

Full HD

Full HD (1920 x 1080) má více než dvojnásobné rozlišení HD Ready (1280 x 720). DH1017 je kompatibilní s HDTV vysílání a HD médii, což umožňuje promítat působivé 1080p obrázky a videa.

Jasné, ostré snímky

Technologie DarkChip3 ™ od společnosti Texas Instruments vytváří ohromující 10,000 : 1 kontrastní poměr pro ostrou grafiku a křišťálově čistý text. Ostřejší bílá, ultra bohatá černá, činí obrazy živější a text čitelnější.

3D technologie

Použití inherentní rychlost technologie DLP®, 3D Full s ohromující rychlostí 120 Hz, umožní zobrazit plnobarevné stereoskopické 3D.

3D efekt vzniká tím, že rozdělí signál do dvou standardních video proudů, každý pro každé oko. Použitím 3D brýlí probíhá následně filtrace každého toku do správného oka a Váš mozek poté kombinuje oba tyto proudy, pro úplný skok do reálného života.

DH1017 podporuje více 3D formátů z různých zařízení, jako jsou PC, Blu-ray 3D™, Sony® PS3, Microsoft Xbox 360 nebo vysílacího systému 3D TV.

Software RoomView® poskytuje vlastní konfigurovatelné rozhraní pro sledování, řízení a kontrolu každého zařízení v každé místnosti na dálku z libovolného počítače.

    • Správa až 250 projektorů současně (přes hlavní PC).
    • Ovládání a změna nastavení projektoru pomocí jednoduché stránky webového prohlížeče, včetně ovládacích prvků OSD menu.
    • Nastavení upozornění e-mailem pro varovné hlášení
>

Ovládání projektoru

Společnost Optoma představuje širokou škálu možností, jak můžete řídit a monitorovat projektor vzdáleně.

  • RS232 - Optoma projektory přicházejí s rozsáhlým souborem RS232 příkazů, takže je jednoduché s jejich pomocí snadno projektor spravovat.
  • AMX Kompatibilita - Dynamic Discovery Protocol je začleněna do projektoru což umožňuje snadnou instalaci se systémy s kontrolním systémem AMX.

Rozsáhlé připojení

Tento 1080p projektor akceptuje širokou škálu počítačových a videovstupních signálů.

Konektivita zahrnuje: HDMI, DVI-D, duální VGA (SCART / komponentní přes adaptér), S-Video, kompozice, VGA-out, RS232, RJ45 a + 12V spoušťeč.

Prakticky bezúdržbový a přátelský k životnímu prostředí

Projektor poskytuje nižší náklady na vlastnictví, delší životnost a lepší spolehlivost. Design projektorového filtru nevyžaduje pravidelné čištění, nebo výměnu a to ušetří čas i peníze.

DH1017 vybaven funkcí pro úsporu energie, což šetří energii a prodlužuje životnost lampy. Pro dosažení až 3500 hodin životnosti lampy, měl by být projektor v režimu STD a časovač vypnutí nastaven na automatické vypnutí projektoru pro případy, kdy je projektor zapnutý a není zrovna zapotřebí. Povolení <0.5W pohotovostního režimu zajistí minimální spotřebu energie, když projektor není zrovna využíván.

Neuvěřitelné barvy

DH1017 je vybaven technologií BrilliantColor ™ k produkci úchvatně jasného obrazu s dokonale vyváženými živými barvami.

5 let záruka Optoma

Jsme naprosto si jistí, že náš projektor po mnoha letech používání bude poskytovat naprosto stejně kvalitní barevné podání jako v den, kdy jste si jej pořídili. Na toto poskytuje Optoma oficiální záruku 5 let.

Výše uvedené ceny jsou včetně poplatku SNC - elektroodpad.