Informace o produktu
Název OEM SFP modul 1000Base-LX, 20km (SM, LC), HP compatible
Kód 1018160
Part No. OEM-J4859C
Záruka 24 Měsíc(ů)
Výrobce NoName
Ceny
OEM SFP modul 1000Base-LX, 20km (SM, LC), HP compatible
Popis

MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna


*** OEM HP kompatibilní SFP modul OEM-J4859C ***


- Vhodné pro optické kabely singlemode 9/125
- V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I
- V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet
- Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP)
- Duplexní LC konektor
- Napájení 3,3V
- Připojení za chodu zařízení (Hot Pluggable)
- Záruka - 24 měsíců



Výše uvedené ceny jsou včetně poplatku SNC - elektroodpad.